SAT Aluminium

Sat Aluminium

Şirket

SAT S.p.A alüminyum ekstrüzyonlarının yüzey işlem ekipmanları ve paketleme sistemlerini dizayn etmek, üretmek ve tesis etmek üzere hizmete sunulan bir İtalyan mühendislik şirketidir.

8 Ocak 2018 tarihinden geçerli olmak üzere GEMA İsviçre GmbH (http://www.gemapowdercoating.com/GRACO Inc Group'un (NYSE: GGG, http://www.graco.com/) bir parçası olan SAT (Surface Aluminum Technologies) S.p.A.'yi satın almıştır.

SAT, alüminyum profiller için dikey toz boya hatları, devrim niteliğinde olan CUBE Trevisan, flaş-eloksal ön işlemi ile entegre edilmiş dikey toz boya tesisleri, eloksal hatları, kumlama makineleri, ahşap desen dekorasyon makineleri ve paketleme sistemleri tedarik etmektedir.

SAT felsefesi, mümkün olan en etkili üretim prosesini gerçekleştirmek için pazarın ihtiyaçlarını meydan okuyan projelere dönüştürmektir. AR&GE deki kararlı çalışmalar son derece rekabetçi üst düzey performansları garanti edebilen ekipmanı dizayn etme ve gerçeğe dönüştürmeye olanak sağlamaktadır.

35 seneyi aşkın faaliyet zarfında, SAT ekibi tartışmasız pazar liderliği rolünü tasdik ederek, günümüzde dünya çapındaki standartlar olarak tanınan yenilikçi çözümleri ortaya çıkarmıştır.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok